Svatební reference

Vymýšlet svatební výzdobu přímo miluju a mám velikou radost, když i vy jste spokojení! Pojďte si přečíst, co jste o nás napsali! 

Anna a Martin, říjen 2020

Foto: Milan Vopálenský (www.milanvopalensky.com)

"S Magdou jsme si od začátku sedli a věděli, že jsme na stejné vlně. Byla jsem velmi spokojená s jejím profesionálním přístupem. Měla pochopení i proto, že jsem dlouho nevěděla jaké barvy na svou podzimní barvu vlastně chci. Za každou cenu jsem se totiž chtěla vyhnout oranžové. Výsledek stál nakonec za to a byl ještě lepší než jsem si vysnila. Když mi Magda dovezla hotovou svatební kytici, byla jsem z toho naprosto dojatá a neměla slov :) Divoké kvítí se postaralo i o vkusnou květinovou výzdobu svatebního místa, kterému tím dodalo elegantní vzhled. Magda je prostě květinová víla a jsem moc ráda, že při výběru svatební floristky padla volba zrovna na ni."

0202

Lenka a Dominik, srpen 2020

Foto: Jonatan Jan (jonatanjan.com)

"Magda z Divokého kvítí je dokonalou profesionálkou. Jednoduchá a věcná komunikace, rezervace termínu, nacenění, vše probíhá jednoduše a příjemně. Dále jsme s Magdou postupně přes inspiraci z instagramu, pinterestu atd. ladily detaily svatební kytice. Zkouška nebyla třeba. Tam kde jsem tápala, Magda poradila s výběrem a dle potřeby doladila, včetně krabičky na prstýnky a její dekorace. V den svatby vše bylo dokonale připraveno a předčilo naše očekávání. Zároveň cena více než odpovídá kvalitě - dostáváte špičkovou službu za rozumnou cenu. "

 

Martina a Metoděj, červen 2020

Foto: Hanka Brádková (www.hanabradkovaphoto.com)

"S Magdou byla skvělá spolupráce, pomohla nám nejprve s formulací naší představy o podobě svatební výzdoby. Díky tomu, že perfektně komunikovala s cateringem, tak jsme se mohli soustředit na jiné věci ohledně příprav svatby. Věděli jsme, že se na ni můžeme spolehnout, a s výsledkem jsme opravdu byli moc spokojení. Kostel i raut byly opravdu nádherné, vkusné a nic bychom na tom neměnili.

50529146673_899e3845b3_o

Simona a Pavel, leden 2020

Foto: Dominika Bartošová  (avyletiptacek.wixsite.com)

"Ačkoliv to byl absolutní krok do neznáma bez jakýchkoliv referencí, vůbec nelituji! Skvělý přístup, flexibilita, neskutečný vkus a s láskou připraveno vše potřebné do posledního detailu. Ještě jednou velmi děkuji a těším se na další krásné květiny

 

Tomáš a Kristýna, srpen 2019

Foto: Narativ photo (www.narativphoto.com)

"Květiny na svatbu od Divokého kvítí pro mě byly jasnou volbou i přesto, že nejsme z Prahy. Slečnu Magdu a její květinovou tvorbu jsem sledovala na Instagramu již rok, takže jsem věděla, že květiny budou krásné. I proto jsem jí jen poslala pár fotek pro představu a nechala jí volnou ruku. Přála jsem si kytici pro sebe, k tomu ladící věneček do vlasů a korsáž pro ženicha. Květiny sklidily velký úspěch i u naší rodiny, predevším pak věneček. I přes horké počasí květiny vše statečně vydržely a byly krásné. Jeste jednou moc děkujeme za milou spolupráci."

               71062737_762724127519653_6926454837265563648_n (1)71085007_496119444278128_1260243786622042112_n (1)

Michal a Bára, srpen 2019 

Foto: Patrick Hácha (patrickhacha.cz)

"Děkuji Divokému kvítí za svatební květinovou dekoraci a kytice nejen pro mě jako nevěstu, ale také pro ženicha, svědkyni a maminky. Byla jsem příjemně překvapená nejen květinovou vazbou, ale také s poradenstvím, zkušenostmi a květinovou výzdobou na místě svatebního obřadu, čehož si, jakožto přidané hodnoty, velmi vážím. Původně jsem měla jasnou představu o výběru květin, na základě zkušeností jsem si však nechala doporučit květiny, které vydrží v perfektní kondici i přes horké srpnové počasí. Mým snem byla menší kytice ze světlých květů, složených zejména z odstínů bílé a růžové s minimem zeleně. Uvázané kytice od Divokého kvítí ve výsledku mé představy ještě překonaly, čímž přidaly na dokonalosti mého svatebního dne. Květiny vydržely čerstvé ještě několik dní po svatbě. Děkuji a doporučuji."


 

Zpět do obchodu